Voynich Manuscript. Codex Rohonc. Zodiac Killer. Chronik des Konstanzer Konzils.
Codex Gigas. Bestiary. Oráč a smrt.Václav Břežan. Rukopis Zelenohorský.
Rukopis Královédvorský. Somerton Man. Píseň Vyšehradská. Milostné písně Krále
Václava. Tkadleček. Blitz cipher. Kosma kronika.P.I.O.6.

Leden 2020

Voynichův rukopis ( Voynich Manuscript ) folio 70v.

15. ledna 2020 v 16:07 | Josef Zlatoděj prof. |  Voynichův rukopis.(Voynich Manuscript)- deciphered
MS - 408 Nakopnutí vědců. Oprava čuchacího družstva.
____________________________________________________
Protože výzkum MS - 408 je jak jsem zjistil velice špatný a to jak, vědeckých odborníků, tak i naší české badatelky Ireny, která jako medium cejtí tajemný text svým nosem velice špatně, tak vám dnes napíši, jaký je význam folia 70 v. Kde je velice jasně a samozřejmě i velice zřetelně v textu psáno co obrázek kreslený znamená a vyjadřuje.

Zde si dovolím vám napsat malou ukázku toho co nám všem paní Irena o této stránce napsala :
Irena píše : Strana 70v je dalším pokračováním zvěsti Boží, že přijde změna života pro celý svět. Nejedná se o nějaký horoskop ani zvěrokruh. Obrázek kozla uprostřed představuje zlo tady na Zemi, které přemůže Boží syn Pán Ježíš Kristus, který zde bude žít v jedné vyvolené duši. Bude natolik milován a ctěn, že se Mu smyjí křivdy, které mu lidé způsobili, teprve tehdy odpustí bolest a pocítí štěstí. Potom teprve štastný a plně přijatý otevře všem lidem květ štěstí, toho pravého štěstí, po kterém všichni toužíme. Takže v člověku vyvoleném se uzdraví duše Boží, rozloučí se se svým příkořím a dá světu očistu od zla a své požehnání. ( konec citace media Ireny ).

Z této velice pěkné báchorky, kterou nám všem paní Hanzíková podala na svých stránkách je přímo cítit a i vidět, že je naše badatelka silně spojena s Bohem a je tedy velice silně oddána našemu Pánu Bohu, který ji jako svou duši má velice rád a i podporuje na její cestě po tomto našem pěkném světě.

Já samozřejmě, jako Vyvolený na tomto našem světě mám tu moc a i sílu dávat všem co velice málo ví a znají určité instrukce, které jsou pro pochopení určitých věcí, které jsou obyčejným a tedy lidu neznalému ukryté za oponou tajemna. A to z důvodu, že většina občanů a to jak z řad vědců, tak i záhadologů má velice slabé vědomosti, které jsou zákonitě potřebné pro pochopení těchto skrytých vědomostí, které se dědí z generace na generaci prostřednictvým zasvědcených, k tomuto účelu na naší planetě žijících. Proto jsem tu samozřejmě Já, tedy jako další v pořadí, kdo může všem slepcům otevřít oči a učinit tím pádem jejich život štastnějším.

Proto jsem se rozhodl dát do placu nějaké ty své vědomosti a samozřejmě i zkušenosti, kterých mám opravdu dost a dost.
______________________________________________________________________________________________

Protože jsem samozřejmě také velice chytrý, jak jistě každý čtenář sám i rychle poznal. To je můj úděl, stím se samozřejmě musím vypořádat sám, ale co naplat jsem Vyvolený a těch je, jak je zřetelně a jasně vidět na tomto našem světě poskromnu, tedy málo.