Voynich Manuscript. Codex Rohonc. Zodiac Killer. Chronik des Konstanzer Konzils.
Codex Gigas. Bestiary. Oráč a smrt.Václav Břežan. Rukopis Zelenohorský.
Rukopis Královédvorský. Somerton Man. Píseň Vyšehradská. Milostné písně Krále
Václava. Tkadleček. Blitz cipher. Kosma kronika.P.I.O.6.

Komentáře

1 Champolione Champolione | 30. září 2018 v 10:09 | Reagovat

Jendo,Jendo trvá tě to teda dost dlouho. Já se tě ptal na význam symbolu " Ryba ", která je kreslená vpravé horní rozetě. Tak vem konečně rozum do hrsti a napiš jaký význam má ten velice jednoduchý symbol. Seš jako Holmes, furt pátráš po ptákovinách, tak tady máš konečně možnost ukázat že máš taky nějakej ten mozek a né vákum.
Když bys to nebyl schopen dát celý dohromady, tak se zeptej Ireny, ta tě jistě s kvízem pomůže. Až to vy jako dvojka vyřešíte, tak uvidíme a " Já " vás pak pochválím.
Zároveň Jeniku mě můžeš napsat co znamená symbol Měsíc, i když Eliška ho zeve " Luna ". Pátrej Šerloku . :-)

2 Champolione Champolione | 30. září 2018 v 19:48 | Reagovat

Jeniku co děláš ? Přemejšlíš ale trvá tě to nějak dlouho.....takovej kvíz vyřeší i ten co má IQ tak bajvoko 90....jo a abych nezapoměl taky mě máš napsat odpověď na mou otazku z minulého článku, kde jsem ti napsal, že mě máš odpovědět na kviz, a ten byl : Proč Eliška strká své 2 ruce do 2 vočí, když byla dcerou Jana 2 z Rožmberka.Kterej byl narozen samozřejmě také  a pocházel zrodu Woca of Rosenberg tedy jejich slavného předka, který velice pomohl Přemyslu Otakaru II a ten ho měl samozřejme moc rád. Vítkovci jo to byla klasa vo nich se dočteš i v naší slavné kronice kterou napsal samotnej Cosma. Tam se uč, je taky samozřejmě zašifrovaná. :-)))))

3 Champolione Champolione | 30. září 2018 v 19:56 | Reagovat

A nebo tě došel kyslik Jeniku ? Že mlčíš najednou jak zařezanej. A nebo si už taky konečně pochopil že tvoje sousedka Irena píše bludy, který po nocích kouzlí a cucá z prstu. Jo jo dělat Jendo na rukopisu šest roků a mít to všechno i u notáře :-) tak to dá tedy potom zabrat. To chápu Jendo.

4 Honza Honza | 30. září 2018 v 22:13 | Reagovat

Paní Hanzíková to má u notáře ??? jo opravdu ....to sem teda nevěděl. A proč to tam má nevíte pane Zlatoději.

5 Champolione Champolione | 30. září 2018 v 22:23 | Reagovat

Jo jo jo má to celý u " Notáře ". :-) A Jenik ji to asi hlídá. Sic nevím i když toho teda vim dost proč to tam má schovaný v nějakým sejfu, ale možná píše zlatým ingoustem tuty své ptákoviny. Jenda Hejtman to je strážce psaní a dává nato všechno velký bacha.
A Hejtman byl i slavnej Jacobus Horcicky z Tepence, ten byl hejtmanem v Mělníku věnném to městě českých královen. Kterej se priplet k rukopisu 408 jako slepej k houslím. Ten taky pěkně šifroval. Jeho slavná 40 je pověstná.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.